Ultrazvukové čistící soubory

Ultrazvukový čistící soubor je používán do nových i stávajících odmašťovacích , čisticích a galvanických linek nebo van, ve kterých je třeba zvýšit kvalitu čištění a odmašťování , resp . zkrátit čas čistícího procesu .

Dokonalé průmyslové čištění je zajištěno ultrazvukovým souborem , který se skládá z generátoru NP2000 a ultrazvukových zářičů.

 

Ultrazvukový generátor NP2000  

Ultrazvukový generátor NP2000

Se stále vzrůstajícími požadavky na kvalitu čištění , jsme vyvinuli nový vysoce účinný digitálně řízený ultrazvukový generátor určený pro dokonalé čištění . Pro zajištění vysoké kvality čištění využívá generátor funkce DEGAS , SWEEP , PULSE MODE , které spolu s jinými vlastnostmi zajišťují , že kvalita technologických účinků ultrazvukového čištění je maximalizována . Generátor NP2000 je navržen pro průmyslové čištění s maximálním efektivním výkonem 1000W . NP 2000 se svým kompaktním designem umožňuje vysoký stupeň efektivity a flexibility . Přednastavené hodnoty výstupního výkonu a frekvence jsou stabilizovány automatickým řídícím systémem.

     

Technologie precizního čištění:

• SWEEP - homogenní ultrazvukové pole
• DEGAS - odplynění kapaliny
• PULSE MODE - impulsní režim čištění

 

Ultrazvukové zářiče ( přírubový , ponorný )  

Ultrazvukové zářiče (přírubový,ponorný)

Ultrazvukové zářiče mohou být vyrobeny z nerezové oceli DUPLEX 1.4462 , odolné vůči kavitačním účinkům, případně  může být jejich aktivní povrch potažen tvrdým chromem , čímž se prodlužuje jejich životnost . Zářiče jsou vyráběny  ve dvou provedeních -  ponorné nebo  přírubové . Nabízíme zářiče standartních i atypových  rozměrů.